Vaše nabídka - inzertní čast, není majetkem www.autokol.cz, kontakt atd.u nabízeného zboží, nelze objednat přes eshop!!

Momentálně nelze vkládat nové inzeráty.

Podmínky pro Vaše nabídka a inzertní část. 

Tato služba je určena především pro soukromou inzerci. Máte možnost podat si ZDARMA (služba je časově omezená) jeden inzerát. Inzerát bude otištěn po dobu min. 30-90 dnů na našich stránkách ZDARMA.

Podmínky pro prodávajícího zboží označené jako Vaše nabídka - inzertní část.

Nabídky posílejte s fotkou (pouze formát JPG max. 1 obrázek ve velikosti 100KB ) s jasným popisem(rozteč,stav,stáří,velikost,stáří,značku atd.) a vaší adresou (nebude v inzerátu otištěna). pouze jméno s kontaktem na vás, e-mail, telefon a kde jsou kola k odběru. Za původ a kvalitu zboží v tomto případě zodpovídá nabízející resp.kontakt uveden u nabízeného zboží.Nevhodné nabídky apod. nebudou otištěny (posoudí provozovatel bez odvolání). Takto podaný inzerát bude otišten jako vaše nabídka. Prodávající se zavazuje v případě prodeje kol, kontaktovat provozovatele na e-mail.Pro ověření tel.čísla, které bude u inzerátu, prosím, pošlete sms ve tvaru - vložit inzerát na autokol.cz a váš email.  na tel.608/944120 .Zpoplatnění se řídí dle tarifů mobilních operátorů v ČR, slouží pouze pro ověření.

nabídky posílejte na   autokol@seznam.cz   max. do 24 h.bude váš inzerát, při splnění všech zde uvedených podmínek, zařazen do nabídky http://www.autokol.cz/

Podmínky pro kupujícího za zboží označené jako Vaše nabídka - inzertní čast.

Za kvalitu, původ a popis zboží, které je označené jako vaše nabídka, zodpovídá nabízející (inzerent resp. kontakt uveden u nabízeného zboží). Vaše nabídka není majetkem provozovatele těchto stránek www.autokol.cz (jedná se o službu zcela zdarma pro dosažení, zkvalitnění a rozšíření nabízeného zboží).Nelze objednat přes eshop (dostupnost pouze informativního charakteru) Jestli máte k nabízenému zboží resp. na prodávajícího nějaké výhrady, (byli jste se na zboží podívat a kvalita atd. neodpovídá popisu), prosím, kontaktujte nás. Nabídka bude doplněna vaším komentářem. Podmínkou je, že u komentáře na vás bude poskytnut kontakt, jméno, e-mail a tel.číslo pro případné ověření.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

 Při poslání vaší nabídky souhlasíte s podmínkami  http://www.autokol.cz/.

Doporučujeme: umělecká agentura ALF | www.zapasyvbahne.cz | ALF webmaster | SEO optimalizace |