ALU KOLA, ELEKTRONY, LITÁ KOLA, DISKY, PNEUMATIKY-VÝKUP-PRODEJ-BAZAR www.autokol.cz www.alupneubazar.cz-odběr Tábor, tel.608 944 120 autokol@seznam.cz

Od 25.5.2018 z důvodu předělání upravě stránek vypnutý košík, objednávky prostřednictvím emailu autokol@seznam.cz nebo telefonu 608944120  Děkujeme za pochopení na odstranění problémů se pracuje. 

 

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím smluvních partnerů (PPL) anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky.
 
3. Každá objednávka expedovaná na dobírku je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 1.000,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny a předány našim smluvním partnerům.ím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání.
 
3. Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.
 

Výměna zboží :

  V případě potřeby (např. nevyhovující zakoupené zboží), Vám v zakoupeném stavu, po předchozí domluvě rádi zboží vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík a nebo se dostavte osobně na sjednanou adresu v Táboře.Bude-li zboží v zakoupeném stavu, obratem Vám zašleme jiné požadované zboží a nebo Vám bude platba vrácena. Náklady na doručení hradí zákazník.

 Zpětný odběr použitého zboží je v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb.zajištěn kdykoliv v místě odběru v Táboře pouze po předchozí telefonické domluvě. tel.608944120  Marcel Čapek

Doporučujeme: umělecká agentura ALF | www.zapasyvbahne.cz | ALF webmaster | SEO optimalizace |