ALU KOLA, ELEKTRONY, LITÁ KOLA, DISKY, PNEUMATIKY-VÝKUP-PRODEJ-BAZAR www.autokol.cz www.alupneubazar.cz-odběr Tábor, tel.608 944 120 autokol@seznam.cz

 

  V případě, že máte autokola na prodej a chcete nám je nabídnout, pošlete fotky s popisem (rozteč, velikost, stáří, značku atd.)  v jakém jsou alu, pneu, disky  celkovém stavu a Vaší představu o ceně na e-mail.   

                                 autokol@seznam.cz

                                  Výkup za hotové - Tábor

Pokuď nabízíte autokola k prodeji prosím nevolejte, je pro nás rozhodující vzhled, pošlete nejdřív foto a info.To samé pokuď nabízíte větší množství autokol (alu kola, pneumatiky, disky) pošlete nejdřív sepsanou nabídku na email stav, počet, značka, velikost, stáří, popř.foto a cenu a my se ozveme. 

Upozorňení pro prodejce, veškeré zboží je při výkupu kontrolováno (alu disky-plechové disky na vyvažovačce, obuté pneu opticky zuté použité pneu obutím na disk) a veškeré náklady na nutné opravy budou odečteny z odhadu výkupní ceny pokud neodpovídá popisu nabízeného zboží.

 Nevykupujeme kola silně poškozená a nelegálně získaná. Vykupujeme pouze kola u kterých znáte původ a jste si jistý, že zboží nepochází z nelegálně získané činnosti, občanský průkaz pro vyplnění kupní smlouvy při prodeji sebou. Stránky jsou monitorovány PČR.

Výkup alu kola, výkup alu kol, výkup elektronů, výkup pneu, výkup pneumatik, výkup autopříslušenství, výkup náhradních dílů, výkup kusových pneumatik, výkup kusových alu kol, výkup kusových elektronů, výkup skladových zásob, zastavárna, autobazar, pneuservis, odtah vozidel do 1.7t, odtahová služba, výkup karavanů, oprava karavanů, bazar karavanů, půjčovna karavanů, dovoz karavanů.

Výkup kompletních skladů, výkup posezoních pneu, výkup alu kol, výkup elektronů, výkup pneumatik. 

Doporučujeme: umělecká agentura ALF | www.zapasyvbahne.cz | ALF webmaster | SEO optimalizace |